Menu
Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2017/2018

  • II miejsce w gminnych eliminacjach OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"
  • I miejsce w PIERNIKOWYM KONKURSIE Wydawnictwa Debit i Wydawnictwa Jedność
  • wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ekologicznym "EKO-HOTEL"
  • II miejsce i dwa wyróżnienia w Gminnym Konkursie Plastycznym "Mój ukochany miś"
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Moja Ojczyzna - Polska"
  • I i dwa III miejsca w Gminnym Konkursie Plastycznym "WOLNOŚĆ OCZAMI DZIECKA - 11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI"

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2016/2017

  • I miejsce i dwa II miejsca w Gminnym Konkursie Matematycznym "Młody ekonomista"
  • nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja"
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Młody Przyrodnik"
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi i Zdrowia 2017
  • IV miejsce w gminnych eliminacjach OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
  • II i III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
  • wyróżnienie w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" w roku szkolnym 2015/2016
  • II miejsce i wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Mój ukochany miś"
  • I i IV wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Ekologicznym "EKO-KARMNIK"
  • wyróżnienie w XVII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa"
  • I i II miejsce w gminnym konkursie wiedzy o H. Sienkiewiczu

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2015/2016

  • II miejsce w gminnym konkursie pod hasłem "Boże, Coś Polskę przez tak liczne wieki/ otaczał blaskiem potęgi i chwały”
  • I miejsce w akcji p.n. "Sprzątanie Gminy Tryńcza"
  • I miejsce w konkursie na Logo Wydawnictwa Jedność
  • I, II i III miejsce w gminnym konkursie "Mistrz Tabliczki Mnożenia"
  • wyróżnienie w XIV edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE ŚW. FLORIANA"
  • nagroda w IV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym
  • I miejsce w powiatowych eliminacjach OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "Młodzież zapobiega pożarom"
  • I i III miejsce w gminnych eliminacjach OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "Młodzież zapobiega pożarom"
  • V miejsce w gminnych eliminacjach OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym "Niezwykły koralik”
  • II i III miejsce w Gminnym Konkursie Mitologicznym "Nie udawaj Greka"
  • wyróżnienie w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" w roku szkolnym 2014/2015
  • I miejsce i wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Mój ukochany miś"
  • II, III miejsce i wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. "Anioł pasterzom mówił..."
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Humanistycznym pt. "Jan Długosz - pierwszy polski kronikarz"
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Nastroje jesieni"

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2014/2015

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficzno-Gramatycznym
  • nagroda w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "WESOŁEGO ALLELUJA"
  • dwa wyróżnienia Kaczego Pląsu dla zespołu tanecznego PRESTO podczas Przeglądu Dziecięcych Zespołów Tanecznych "Kaczucha 2015”
  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE ŚW.FLORIANA”
  • II i III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Z energią zmieńmy źródła", "Bezpieczeństwo żywności”
  • II i III miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej "Młody Ekonomista 2015"
  • tytuł LAUREATA Szkolnych Prezentacji Artystycznych Przemyśl 2015 dla zespołu tanecznego PRESTO
  • nominacja dla zespołu tanecznego PRESTO do finału XI Szkolnych Prezentacji Artystycznych Przemyśl 2015
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym
  • II miejsce w I Gminnym Konkursie Krasomówczym "Patroni naszych szkół”
  • I i II miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
  • dwa I i III miejsce w Gminnym Konkursie "Anioł w mojej wyobraźni"
  • nagroda Dyrektora Katolickiego Radia Via w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa”
  • I miejsce w Gminnym Festiwalu Młodych Talentów "Mikołajkowe Spotkanie z Tańcem"
  • I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Tanecznym "Katarzynki 2014”
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Nastroje jesieni"

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2013/2014

  • I i II miejsce oraz trzy wyróżnienia w Gminnym Konkursie Plastycznym "Piękno mojej okolicy”
  • I miejsce i wyróżnienie w Gminnym Teście Humanistycznym "Pracowity Folklorysta"
  • dwa wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny”
  • I i III miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym "Pippi Pończoszanka? Wiem o niej wszystko”w kategorii klas IV
  • tytuł Mistrza pięknego czytania w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w kategorii klas IV-VI SP
  • wyróżnienie w XXVI Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tanecznych "Kaczucha 2014" w Krośnie
  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "JAN PAWEŁ II - WIELKI POLAK, PAPIEŻ, CZŁOWIEK” w kategorii klas IV-VI
  • I, III miejsce i wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "JAN PAWEŁ II - WIELKI POLAK, PAPIEŻ, CZŁOWIEK” w kategorii klas O-III
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym klas trzecich "W baśniowym świecie Andersena"
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym dla kl.VI "Gmina w liczbach - liczby w gminie"
  • tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej organizowanej przez wydawnictwo OLIMPUS
  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Zimowe Święta"
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym "Najpiękniejsza Szopka"
  • II miejsce w Gminnym Festiwalu Młodych Talentów "Andrzejkowe Spotkanie z Tańcem"
  • I miejsce w Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego „Smart kids” dla uczniów klas I-III
  • III miejsce w Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego „Healthy life” dla uczniów klas IV-VI
  • wyróżnienie w FINALE V PREZENTACJI TANECZNYCH "SOLO-DANCE 2013"
  • nominacja do FINAŁU V PREZENTACJI TANECZNYCH "SOLO-DANCE 2013"

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2012/2013

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „MŁODY EKONOMISTA 2013”
  • VI miejsce w XII edycji konkursu "Mistrz Matematyki Powiatu Przeworskiego"
  • wyróżnienie w XXV Jubileuszowym Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tanecznych "Kaczucha 2013" w Krośnie
  • tytuł Mistrza pięknego czytania w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w kategorii klas IV-VI SP
  • ponowne wyróżnienie w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2011/2012
  • I miejsce mażoretek z zespołu "Presto" w I Powiatowym Przeglądzie Tanecznym - "Katarzynki 2012"
  • wyróżnienie w XV Konkursie Plastycznym i Fotograficznym "Nastroje jesieni" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2011/2012

  • I, II, III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „MŁODY EKONOMISTA 2012”
  • V miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „MISTRZ MATEMATYKI 2012”
  • I miejsce i trzy wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „RYCERZE ŚWIĘTEGO FLORIANA”
  • I i II miejsce w konkursie plastycznym „PISANKA WIELKANOCNA” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przeworsku
  • II miejsce grupy wokalno-instrumentalnej w gminnym konkursie artystycznym „ESTRADKA MAŁOLATKA”
  • wyróżnienie w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2010/2011
  • dwa pierwsze miejsca w konkursie plastycznym „Nastroje jesieni” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku

Osiągnięcia uczniów w roku szk. 2009/2010

  • dwa drugie miejsca w Gminnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej „Młody Ekonomista 2009”
  • I, II i III miejsce w Turnieju Sztuki Recytatorskiej
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym i Fotograficznym „Nastroje Jesieni” ( w grupie wiekowej od 8-11 lat)
  • udział w Gminnym Konkursie Humanistycznym
  • udział w Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Ukryte Talenty”
  • nagroda w II edycji Konkursu na kartkę świąteczno-noworoczną
  • wyróżnienie w II edycji Konkursu na kartkę świąteczno-noworoczną
  • udział w konkursie plastycznym „Moje Nowiny”
 
Czas i data

Dziś jest

Imieniny:
Bony, Horacji, Jerzego
Kwi - 2018
dzisiaj
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6



Statystyki
Liczba odwiedzin: 9676656
Copyright © 2010 by Krystian Wojtaszek
Opracowanie: Grażyna Mazurek
PSP im. T. Kościuszki w Ubieszynie, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: Grażyna Mazurek