Menu
Sport
Sport

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

rok szkolny 2018/2019:
  • II miejsce w IV Memoriale Franciszka Sabana w biegach przełajowych w Rozborzu (kategoria kl. I-III dziewczęta)
rok szkolny 2017/2018:
  • III miejsce w Turnieju Szkół w ramach Dni Gminy Tryńcza
  • V miejsce w gminnych zawodach "Baw się z nami"
  • I i III miejsce w II Gminnym Biegu Konstytucji w Gorzycach
  • I miejsce w II Gminnym Biegu Niepodległości w Gorzycach
  • I miejsce w XXXIV Biegach Przełajowych o Memoriał Franciszka Sabana w Zarzeczu (kategoria kl. I-III chłopcy)
  • I i III miejsce w XXXIV Biegach Przełajowych o Memoriał Franciszka Sabana w Zarzeczu (kategoria kl. I-III dziewczęta)
  • I miejsce w III Memoriale Franciszka Sabana w biegach przełajowych w Mirocinie (kategoria kl. I-III dziewczęta)
  • I miejsce w III Memoriale Franciszka Sabana w biegach przełajowych w Mirocinie (kategoria kl. I-III chłopcy)
rok szkolny 2016/2017:
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Sportowym klas I-III "Baw się z nami"
  • IV miejsce w Gminnych Zawodach w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt
  • IV miejsce w Gminnych Zawodach w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców
  • II i III miejsce w I Gminnym Biegu Konstytucji 3 Maja
  • III miejsce w Feryjnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej
  • I miejsce w XXXIII Biegach Przełajowych o Memoriał Franciszka Sabana
rok szkolny 2015/2016:
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Sportowym klas I-III "Baw się z nami"
  • IV miejsce w gminnych zawodach mini piłki nożnej klas I-III
  • I, II i III miejsce w XXXII Biegach Przełajowych o Memoriał Franciszka Sabana
rok szkolny 2014/2015:
  • V miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej Chłopców kl. IV-VI
  • I i III miejsce w gminnych zawodach w gimnastyce podstawowej klas I-III (skok przez skrzynię)
  • dwa II miejsca w gminnych zawodach w gimnastyce podstawowej klas I-III (układ ćwiczeń wolnych)
  • dwa III miejsca w gminnych zawodach w gimnastyce podstawowej klas I-III (układ ćwiczeń wolnych)
  • III miejsce w gminnych zawodach w gimnastyce podstawowej klas I-III (układ ćwiczeń równoważnych na ławeczce)
  • II miejsce w Gminnych Konkursie Sportowym klas I-III "Baw się z nami"
  • IV miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych mini piłki nożnej klas I-III
  • II miejsce w finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach - gry indywidualne w kategorii klas IV-VI
  • V miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej Chłopców
  • I i III miejsce w Gminnych Zawodach w Szachach Indywidualnych
rok szkolny 2013/2014:
  • certyfikat ukończenia I edycji programu WF z KLASĄ
  • I i II miejsce w biegu na 800 m w ramach akcji "BIEG WOLNOŚCI" w kategorii kobiet
  • II miejsce w biegu na 1200 m w ramach akcji "BIEG WOLNOŚCI" w kategorii mężczyzn
  • I miejsce w gminnych zawodach w gimnastyce podstawowej klas I-III (skok przez skrzynię)
  • II miejsce w gminnych zawodach w gimnastyce podstawowej klas I-III (układ ćwiczeń na ławeczce)
  • III miejsce w gminnych zawodach w gimnastyce podstawowej klas I-III (układ ćwiczeń wolnych)
  • dwa III miejsca w gminnych zawodach w gimnastyce podstawowej klas I-III (układ ćwiczeń równoważnych na ławeczce)
  • II miejsce w gminnym konkursie "Baw się z nami" klas I-III
  • III miejsce w Turnieju Eliminacyjnym Łukacijewska CUP 2014 w kategorii chłopców
  • IV miejsce w Mistrzostwach Gminy Tryńcza w futsalu w kategorii klas IV-VI
  • IV miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Halowej klas I-III
  • udział w pilotażowej edycji ogólnopolskiego programu "WF z klasą"
  • III miejsce w Mikołajkowym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej klas IV-VI
  • V miejsce w gminnych zawodach halowej mini piłki nożnej klas I-III
  • III miejsce w XXX Biegach Przełajowych o Memoriał Franciszka Sabana
rok szkolny 2012/2013:
  • III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
  • tytuł "Najlepszego bramkarza" w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej
  • tytuł "Króla strzelców" w turnieju piłkarskim "Dębnianka CUP 2013"
  • tytuł "Najlepszego bramkarza" w turnieju piłkarskim "Dębnianka CUP 2013"
  • II miejsce w pucharze szkół podstawowych w piłce nożnej "Dębnianka CUP 2013"
  • II miejsce w BIEGU WIOSNY 2013 - kategoria dziewcząt (400 m)
  • II miejsce w gminnym konkursie "Baw się z nami" klas I-III
  • III miejsce w Turnieju Piłkarskim Eliminacyjnym ŁUKACIJEWSKA CUP 2013 (kategoria chłopców)
  • II miejsce w gminnych zawodach halowej mini piłki nożnej klas I-III
rok szkolny 2011/2012:
  • II miejsce w konkurencji sportowej strzał na bramkę w ramach rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Tryńcza
  • II miejsce w BIEGU WIOSNY 2012 - kategoria chłopców (400 m)
  • III miejsce w Piłkarskim Turnieju Eliminacyjnym ŁUKACIJEWSKA CUP 2012 - kategoria chłopców
  • I miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10 -11 lat (chłopcy)
  • III miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10 -11 lat (dziewczęta)
  • III miejsce w eliminacjach wojewódzkich II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10 -11 lat (chłopcy)
rok szkolny 2009/2010:

„BIEG WIOSNY” w ramach ogólnopolskiej akcji „POLSKA BIEGA” odbył się 8 maja 2010 r. na stadionie LKS „Wisłoczanka” w Tryńczy.

Najlepsi biegacze z naszej szkoły:
  • I miejsce w kategorii chłopcy do 11 lat (trasa 400 m ) – Maciej Usowski kl. V
  • III miejsce w kategorii dziewczęta do 11 lat (trasa 400 m) – Paulina Tkaczyk kl. V

Zakończyły się Szkolne Rozgrywki Tenisa Stołowego (singiel).

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:
  • Klasa I – III dziewczęta
    • I miejsce – Patrycja Kozdroń kl. III
    • II miejsce – Aleksandra Wojtyna kl. III
    • III miejsce – Karolina Tkaczyk kl. III
  • Klasa I – III chłopcy
    • I miejsce – Jakub Gwóźdź kl. IV
    • II miejsce – Kacper Dadak kl. III
    • III miejsce – Dawid Bednarz kl. III
  • Klasa IV – VI dziewczęta
    • I miejsce – Ewa Kojder kl. VI
    • II miejsce – Magdalena Stęchły kl. VI
    • III miejsce – Aleksandra Wierzbicka kl. VI
  • Klasa IV – VI chłopcy
    • I miejsce – Patryk Kasper kl. V
    • II miejsce – Arkadiusz Wojtyna kl. VI
    • III miejsce – Paweł Kornafel kl. VI
 
Czas i data

Dziś jest

Imieniny:
Cypriana, Justyny, Łucji
Wrz - 2018
dzisiaj
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7



Statystyki
Liczba odwiedzin: 10322297
Copyright © 2010 by Krystian Wojtaszek
Opracowanie: Grażyna Mazurek
PSP im. T. Kościuszki w Ubieszynie, Wszelkie prawa zastrzeżone.
Administrator: Grażyna Mazurek